Popüler Analist: Bu 3 Altcoin Güçlü Boğa Sinyali Veriyor!

Kripto para piyasası şimdilik nötr bir görünüme sahip. Piyasa yön arayışındayken yatırımcılar ve traderlar da yeni fırsatlar arıyor. Bu konuda bir fikir vermesi açısından analistler ve uzmanlar görüşlerini paylaşıyor. Kripto piyasasında analizleriyle yakından takip edilen bir analist, popüler meme coin Dogecoin’in büyük bir ralli için hazırlandığını söylüyor. Ayrıca analiste göre 2 altcoin güçlü boğa sinyalleri veriyor.

DOGE’nin 1 dolara doğru fırladığını görebiliriz!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin’in halving etkinliğinden sonra piyasada heyecan yatıştı. Yeni katalizör bekleyişi içinde traderler, ilerisi için hazırlık yapıyor. Bu bağlamda popüler analist Ali Martinez, son piyasa değerlendirmelerini paylaştı. Analist, Dogecoin’in 2017 ve 2021 boğa döngüleri sırasında görülen bir modele sadık kaldığını söylüyor. Analiste göre DOGE, ATH seviyesine ulaşma yolunda büyük bir ralliye hazırlanırken konsolide oluyor gibi görünüyor. Martinez, DOGE konusundaki görüşlerini şu şekilde açıklıyor:

Dogecoin klasik formasyonunu bir kez daha gösteriyor! DOGE şu anda alçalan bir üçgenden çıktıktan sonra konsolide oluyor. Geçmiş trendlere dayanarak, önümüzdeki haftalarda DOGE’nin 1 dolara doğru fırladığını görebiliriz!

Kaynak: Ali Martinez

Bu arada yazı sırasında DOGE, 0,1618 dolardan işlem görüyordu. Bu da orijinal meme coin’inin hedefe ulaşırsa %538’lik bir yukarı yönlü potansiyeli olduğunu gösteriyor. Martinez, Tom DeMark (TD) Sequential Göstergesinin DOGE’nin günlük grafiğinde bir boğa sinyali verdiğini söylüyor. Analiste göre, gösterge DOGE’nin muhtemelen bir ila dört gün boyunca ralli yapacağını gösteriyor.

Kaynak: Ali Martinez

Analist: Bu altcoin bu seviyelere ralliler için hazır!

Ali Martinez ayrıca, katman-1 protokolü Saga’nın (SAGA) ralliler için hazır olduğunu söylüyor. Analist, bu tahmini için de TD Sequential göstergesini kullanıyor. Bu bağlamda analist, altcoin için şu seviyeleri işaret ediyor:

SAGA, dört saatlik grafikte TD Sequential tarafından sunulan satış sinyalini geçersiz kılmak üzere. Risk çizgisinin 4,87 dolarda sürekli olarak kapanması, bu token’ın %10 ila %40 oranında yükselerek 5,39 dolara ve hatta 6,83 dolara ulaşmasını sağlayabilir.

Kaynak: Ali Martinez

Bu arada, yazı sırasında SAGA, günlük bazda %0,4 düşüşle 4,15 dolardan işlem görüyordu. Altcoin haftalık grafiğinde ise yaklaşık %6 artış kaydetti.

TNSR için hedefte 1,30 dolar ve 1,52 dolar var!

Anlistin listesindeki son altcoin, Solana tabanlı Non-Fungible Token (NFT) pazarı olan Tensor (TNSR). Ali Martinez’e göre TNSR, 1,10 dolar civarındaki ani direncini kırmakla tehdit ediyor. BU doğrultuda analist, TNSR için şu seviyelere dikkat çekiyor:

Kısa bir düzeltmenin ardından, TNSR şimdi TD Sequential’ın risk çizgisini kesiyor. 1,10 doların üzerinde sürekli bir kapanış, son kırılmayı 1,30 dolar veya 1,52 dolara doğru devam ettirebilir.

Kaynak: Ali Martinez

Bu arada, yazı sırasında TNSR günlük bazda yaklaşık %1,2 kazançla 1,17 dolardan el değiştiriyordu. Ayrıca altcoin haftalık grafiğinde yaklaşık %40 artış kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir